Apziņošana - NESS
apziņošanas infografika. shematiski attēlots kā informācija par apskatītu un vai iegādātu preci cirkulē ap klientu: reklāma saņemta epastā, tad pārlūkots interneta veikals, tad saņemts webpush paziņojums ar īpašo dienas piedāvājumu, tad prece nopirkta, tad klients saņem ziņu, ka prece ir nodota kurjeram.

Apziņošana

Sasniedz klientus jebkurā kanālā

Individuālai vai masveida apziņošanai bieži ir būtiska loma daudzos biznesa procesos. Tās var būt mārketinga kampaņas, lai informētu esošos klientus par jaunu produktu vai kādu vērtīgu saturu par uzņēmumu kopumā. Individuālas ziņas, lai nekavējoties nodotu būtisku informāciju par pasūtījumu, apmaksu vai atgādinātu par vizīti. Kombinējot šos apziņošanas kanālus iespējams sasniegt klientu vēl precīzāk un ērtākajā veidā.

Sazinies ar ekspertu

Apziņošana

Izveido izcilu klientu servisu un pieredzi

Maksātspējīgā sabiedrība kļūst jaunāka un vēl mobilāka. Aizvien mazāk klientu izvēlas ierastos saziņas veidus ar organizācijām.

99,9%

Tūlītēja klientu sasniedzamība ar SMS vai WhatsApp. Definē savus klientu apziņošanas standartus.

+15%

Tiešā mārketinga aktivitātes var veidot būtisku daļu no pārdošanas apgrozījuma. Uzzini vairāk pie NESS.

4 no 5

Lielākā daļa patērētāju sagaida pielāgotu un personalizētu komunikāciju ar sev lojāliem zīmoliem.

Kanāli

ikona - paziņojums, krāsaina

SMS

Ātrākais veids kā sasniegt klientu. Tas ir vienīgais informācijas nodošanas kanāls, kas var sasniegt 99,9% piegādes rādītājus un vidējo izlasīšanas laiku - 3 minūtes.

  • Dinamisks SMS saturs
  • Plānošanas un izsūtīšanas iestatījumi
  • Statistika un URL īsināšana
  • Iebūvēta atteikšanās (unsubscribe)
Uzzini vairāk
ikona - timekļa paziņojumi, krāsaina

Web Push

Ar šī kanāla palīdzību vari sasniegt savus anonīmos mājaslapas apmeklētājus, nosūtot īsu paziņojumu, kas parādīsies klienta ierīcē brīdī, kad viņam būs atvērts interneta pārlūks. Lai to izdarītu, nepieciešams mājaslapā ievietot skriptu, kuru variet atrast mūsu sistēmā, lai sāktu kontaktu vākšanu šim saziņas kanālam.

ikona - whatsapp, krāsaina

WhatsApp

Sociālo tīklu saziņas platformas kā klientu apkalpošanas mehānisms. Izmanto e-pastu izsūtīšanas platformu ne tikai e-pastu administrēšanai, bet arī vadot komunikāciju ar klientiem citās platformās. Šobrīd piedāvājam integrāciju ar populārākajām vietnēm - Facebook, Instagram, Whatsapp - kuras integrējot, varēsi pārvaldīt ienākošās ziņas vienā platformā.

Uzzini vairāk
ikona - epasts, krāsaina

E-pasts

E-pasta mārketings ir viens no efektīvākajiem tiešā mārketinga kanāliem, ar kura palīdzību ātri un ērti nogādāt ziņu saviem klientiem, tā veicinot pārdošanu, palielinot reklāmguvumu skaitu, veidojot attiecības ar klientu utt.

  • Transakciju e-pasti – veicot integrāciju ar e-pastu izsūtīšanas platformu, nosūti klientam dažādus statusa paziņojumus par viņa pirkumiem, darbībām kontā, paroles maiņas paziņojumus, maksājumu paziņojumus utt.
  • Automatizācija – papildus manuāli veidotajām jaunumu vēstulēm vari automatizēt dažādu e-pastu sūtīšanu saviem potenciālajiem un esošajiem klientiem, piemēram, “paldies” ziņas nosūtīšanu tiem, kuri pieteikušies saņemt jaunumus, sveicienus vārda un dzimšanas dienā, atlaižu kodus, ja klients ilgi nav veicis pirkumu utt.