Risinājumi nozarēm - NESS

Risinājumi nozarēm

Iesaisti klientus un veido spēcīgu komunikāciju jebkurā nozarē

Parunāsim
infografika - mārketings, pamestie grozi. attēlā ir tavs iepirkumu grozs interneta veikalā. grozā ir vāze. norādīta kopējā summa, piegādes izmaksas un summa apmaksai. apakšā poga apmaksāt. blakus norādīta secīga rīzība - prece ievietota grozā - pircējs pamet grozu - uzgaidīt 1 stundu - nosūtīt e-pastu: nepabeigta pirkuma atgādinājums - uzgaidīt 3 stundas - nosūtīt webpush: nepabeigta pirkuma atgādinājums.

E-komercija

Atslēga veiksmīgai attīstībai

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no apmēra un vajadzībām.
SMS, Epasts, Webpush u.c., kā arī daudzkanālu risinājumu ieviešana un sarežģītāku saziņas un pārdošanas scenāriju modelēšana, izmantojot mārketinga automatizācijas rīkus.
NESS komandas pieredze digitālā mārketinga jomā ļaus ikvienam uzņēmumam sasniegt savus biznesa un pārdošanas mērķus ātrāk.

  • Personalizēta komunikācija
  • Pārdomāta, atbilstoša satura nosūtīšana
  • Personificēta komunikācija ar klientu viņam izvēlētajā saziņas kanālā
infografika - finansu nozare. divu faktoru autentifikācija. attēlā ir divi ekrāni. 1. info par koda nosūtīšanas faktu un lodziņi kur kodu ievadīt. 2. ziņa ar saņemto kodu un norāde to nevienam nerādīt.

Finanses

Ātrums, precizitāte un drošība

Finanšu jomā bieži kā centrālo kanālu uzņēmuma saziņai ar klientu izvēlas SMS.
Ērta integrācija ar uzņēmuma CRM/EPS sistēmu vai citu platformu ļaus automatizēt procesus, klientam nosūtot pielāgotus paziņojumus un atgādinājumus.

  • Divu faktoru autentifikācija, autorizācija, kā arī transakciju un citu paziņojumu nosūtīšana
  • Augstas drošības HTTP vai SMPP savienojums
infografika - aģentūras. attēlā ir pirkumu platformas produkta kartiņas izveide ar sadaļas virsrakstu, produkta nosaukumu, pogām un attēliem

Aģentūra

Mūsu pieredze ir jūsu rīcībā

Daudzām organizācijām trūkst iekšējo ekspertu, kuri spēj sekot līdzi aktualitātēm, attīstīt tehniskos risinājumus, kā arī apkalpot ikdienas procesus. NESS komandai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze darbā ar klientiem kā partnerim, veicot gan vienkāršas praktiskas darbības, gan īstenojot ikdienas komunikāciju un mārketinga kampaņas.

  • Rekomendācijas un stratēģija
  • Saturs un dizains
  • Kampaņu vadība
  • Atskaites un rezultātu analīze
  • Datubāzu apstrāde
infografika - citas nozares. ekrāns, uz tā tiek uzklikšķināts, pierakstīties jaunumu saņemšanai - tiek saņemts ziņojums: paldies, ka pieteicies mūsu jaunumiem! saņemiet 10% atlaidi nākamajam pirkumam, izmantojot kodu welcome

Citas nozares

Pamanāms un spēcīgs zīmols

Digitālie risinājumi pašreiz plaši tiek pielietoti visdažādākajās nozarēs – medicīnā, mazumtirdzniecībā, skaistumkopšanā, loģistikā u. c.
Veicini ne tikai pārdošanu, bet būtiski stiprini klientu lojalitāti un iesaisti, kā arī padari savu zīmolu atpazīstamu, izvēloties un pielietojot pareizos digitālos kanālus.