Sarakstes – NESS

Sarakstes

Tur, kur ir tavi klienti

Maksātspējīgā sabiedrība kļūst jaunāka un vēl mobilāka. Aizvien mazāk klientu izvēlas ierastos saziņas veidus ar organizācijām. Mobilais telefons un tajā pieejamās lietotnes jau šobrīd ir ierastas saziņas metodes. Ekspektācijas pēc tūlītēja klientu atbalsta vai saziņas vēlamajā lietotnē tikai pieaug. Uzņēmējiem nepieciešams ērti un kompleksi pārvaldīt saziņas platformas, lai veidotu izcilu klientu servisu un pieredzi.

Sazinies ar ekspertu

Kanāli

Web Chat

Mājaslapai pievienots sarakstes logs, kas ļauj klientiem uzdot jautājumus pirms pirkuma veikšanas vai saņemt palīdzību.

WhatsApp

Plaši izmantots saziņas kanāls gan privātajā, gan biznesa sektorā. Aizvien vairāk organizācijas nāk pretī saviem klientiem un sniedz iespēju sazināties WhatsApp lietotnē. "Rich text content" priekšrocība padara WhatsApp ziņas par efektīvu veidu kā informēt un uzrunāt klientus.

Telegram

Viena no 10 vislejuplādētākajām lietotnēm. Klientiem, kuri augsti vērtē drošību un ātrumu.

Instagram

Paralēli bilžu un video publicēšanas funkcijai, šis sociālais tīkls piedāvā ērtu saziņu starp biznesu un tā klientu. Ja Tev ir biznesa profils Instagram platformā, iespējams, tas var kļūt par vēl vienu klientu apkalpošanas un piesaistes kanālu caur "Direct Messenger" sadaļu.

Facebook Messenger

Tāpat kā Instagram, arī Facebook Messenger platforma ļauj biznesam ērti sazināties ar potenciālajiem un esošajiem klientiem, lai paaugstinātu klientu lojalitāti zīmolam un veicinātu pārdošanu.

Viber

Viber piedāvā dažādas uzņēmumam noderīgas iespējas, piemēram, izveidot un pārvaldīt klientu grupas, ieplānot ziņojumu nosūtīšanu vēlāk, kā arī sekot ziņojumu piegādes un lasīšanas statusam. Šīs funkcijas var palīdzēt uzņēmumiem labāk pārvaldīt saziņu ar klientiem.

Google Business Messages

Google Business Messages ļauj uzņēmumiem sazināties ar saviem klientiem reāllaikā, izmantojot tādas lietotnes kā Google Maps, Google Search un Google My Business. Tas ļauj uzņēmumiem sasniegt savus klientus tur, kur tie atrodas, padarot to ērti lietojamu abām pusēm.