Chat

Where your customers are

As financially sound society becomes younger and even more mobile, fewer customers are choosing traditional communication methods with organizations. Today, mobile phones and apps have become the standard means of communication. Customers expect immediate support and communication in their preferred app, making it essential for businesses to have a convenient and comprehensive way to manage communication platforms and provide excellent customer service and experience.

Talk to an expert

Channels

Web Chat

Mājaslapai pievienots sarakstes logs, kas ļauj klientiem uzdot jautājumus pirms pirkuma veikšanas vai saņemt palīdzību.

WhatsApp

Plaši izmantots saziņas kanāls gan privātajā, gan biznesa sektorā. Aizvien vairāk organizācijas nāk pretī saviem klientiem un sniedz iespēju sazināties WhatsApp lietotnē. "Rich text content" priekšrocība padara WhatsApp ziņas par efektīvu veidu kā informēt un uzrunāt klientus.

Telegram

Viena no 10 vislejuplādētākajām lietotnēm. Klientiem, kuri augsti vērtē drošību un ātrumu.

Instagram

Paralēli bilžu un video publicēšanas funkcijai, šis sociālais tīkls piedāvā ērtu saziņu starp biznesu un tā klientu. Ja Tev ir biznesa profils Instagram platformā, iespējams, tas var kļūt par vēl vienu klientu apkalpošanas un piesaistes kanālu caur "Direct Messenger" sadaļu.

Facebook Messenger

Tāpat kā Instagram, arī Facebook Messenger platforma ļauj biznesam ērti sazināties ar potenciālajiem un esošajiem klientiem, lai paaugstinātu klientu lojalitāti zīmolam un veicinātu pārdošanu.

Viber

Viber piedāvā dažādas uzņēmumam noderīgas iespējas, piemēram, izveidot un pārvaldīt klientu grupas, ieplānot ziņojumu nosūtīšanu vēlāk, kā arī sekot ziņojumu piegādes un lasīšanas statusam. Šīs funkcijas var palīdzēt uzņēmumiem labāk pārvaldīt saziņu ar klientiem.

Google Business Messages

Google Business Messages ļauj uzņēmumiem sazināties ar saviem klientiem reāllaikā, izmantojot tādas lietotnes kā Google Maps, Google Search un Google My Business. Tas ļauj uzņēmumiem sasniegt savus klientus tur, kur tie atrodas, padarot to ērti lietojamu abām pusēm.